úvod             certifikáty             kontakt             e-shop              dotazy             návod kostky - velká sada              návod kostky - malá sada
en/de
     hračky           kapsáře           domeček           auta           podložky na hraní            sedací vaky           měkké kostky I.            měkké kostky II.           omyvatelné kostky III.

kreslo
postel
molitanová stavebnice - Omyvatelné Kostky III.

molitanové stavebnice nabízíme ve třech druzích-
Kostky I. - vhodné do dětských pokojíčků jsou hebké na dotek
Kostky II. - vhodné do školek
Kostky III. - vhodné do školek a veřejných hracích koutků

Liší se od sebe použitým materiálem.
Základn9 kostka obou stavebnic m?rozměry 25x25x25cm.
Vždy je sada velká a sada malá

Kostky III. jsou ušité z polyesterové látky (tj. 100% polyester). Pro možnost spojování kostek je do dlouhých rohů kostek všitá chytací látka- polyamid. Těmito rohy je také možné kostky spojovat pomocí přiložených suchých zipů.
K nim jsou vytvořeny dva rozměry podložek -200x200cm a 150x150cm, které si lze vybrat dle prostorových možností Kostky jsou tvořeny tak, aby vyhovovaly potřebám hry dítěte v různém věku. Barevné provedení kostek je v optimistických výrazných barvách, aby rozvíjelo barevné vnímání dítěte. Velké kostky jsou napůl tvořeny barvami teplými a studenými. Dítě může cvičit rozlišování barev. Tím pádem lze vytvořit variace staveb-prolízaček, či barevných stěn v provedení teplém nebo studeném a touto proměnou změnit náladu a barevnost dětského pokoje. Takovéto jasné barvy podporují dobrou náladu a mají vliv na vnímání a vývoj dítěte.

Materiály a údržba

Materiál, ze kterého jsou kostky molitanové stavebnice zhotoveny je nezávadný pro děti do 3 let. Kostky jsou složeny z molitanu, na kterém je snímatelný potah z látky uzavřený zipem. Potah lze prát na 40°C, je vyroben z polyesterové látky (100% polyester) a lemy na hranách kostek jsou z počesaného 100% polyamidu.
Kostky si můžete objednat v našem e-shopu.
Na obrázcích jsou variace složené z malé sady Kostek III.fekar.com
kontakt
e-shop
webdesign petra

výroba maskotů na zakázku      cestovní kancelář TINA      sochař Miloslav Fekar      dramaturg Vladimír Fekar      výtvarnice Petra Fekarová