úvod             certifikáty             kontakt             e-shop              dotazy             návod kostky - velká sada              návod kostky - malá sada
kostky4
en/de
     hračky           kapsáře           domeček           auta           podložky na hraní            sedací vaky           měkké kostky I.            měkké kostky II.           omyvatelné kostky III.

princezna a princ

Převracecí hračky - pohádky


Princezna a princ

Převrácením sukýnky se z jedné postavičky stane jiná. Když se jedna postavička hračka omrzí, můžete hračku převrátit a máte hned úplný jiný přemět hry pro dítě. Je vyrobena z postřiženého froté, které je hebké na dotek a dítě se k hračce tím pádem rádo přitulí.
S touto hračkou můžete hrát např. pohádku Bajaja. Jednoduchým převlíknutím sukýnky přes hlavu uděláte z prince princeznu. Proměna hračky je pro děti velmi výrazným hracím prvkem. Hračka tím pádem nenudí, je možné ji úplně změnit. Obě postavičky jsou obsaženy v jedné hračce a pouze převlíknutím sukně přes hlavu získáte proměnou druhého herce pro vaše maňáskové divadlo. Je to vlastně oboustranná hračka. Vyrobena je z jemného postřiženého froté. Uvnitř je vycpávka- duté vlákno a molitan. Pere se v pračce na 30°C.
Hračku je možno koupit v e - shopu.

princezna a cert

Princezna a čert

S touto hračkou můžete hrát např. pohádku S čerty nejsou žerty. Jednoduchým převlíknutím sukýnky přes hlavu uděláte z čerta princeznu. Proměna hračky je pro děti velmi výrazným hracím prvkem. Hračka tím pádem nenudí je možnéji úplně změnit. Obě postavičky jsou obsaženy v jedné hračce a pouze převlíknutím sukně přes hlavu získáte proměnou druhého herce pro vaše maňáskové divadlo. Je to vlastně oboustranná hračka. Vyrobena je z jemného postřiženého froté. Uvnitřje vycpávka- duté vlákno a molitan.
Hračku je možno koupit v e - shopu.

dinosaurus

Dinosaurus

S touto hračkou můžete hrát na dinosaury. Jednoduchým převlíknutím sukýnky přes hlavu uděláte z mláděte dinosaura dospělého jedince. Proměna hračky je pro děti velmi výrazným hracím prvkem. Hračka tím pádem nenudí je možné ji úplně změnit. Obě postavičky jsou obsaženy v jedn?hračce a pouze převlíknutím sukně přes hlavu získáte proměnou druhého herce pro vaše maňáskové divadlo.
Hračku je možno koupit v e - shopu.

fekar.com
kontakt
e-shop
webdesign petra

výroba maskotů na zakázku      cestovní kancelář TINA      sochař Miloslav Fekar      dramaturg Vladimír Fekar      výtvarnice Petra Fekarová