úvod             certifikáty             kontakt             e-shop              dotazy             návod kostky - velká sada              návod kostky - malá sada
kostky4
en/de
     hračky           kapsáře           domeček           auta           podložky na hraní             sedací vaky           měkké kostky I.            měkké kostky II.           omyvatelné kostky III.

Posíláte hračky, kostky a podložky na dobírku, kolik stojí poštovné a balné

Ano vše posíláme na dobírku, poštovné je 100 Kč a při objednávce nad 3000 je zdarma. Balné neúčtujeme. Ceny jsou konečné nejsme plátci DPH. Vše je řádně zabalené spolu s účtenkou- fakturou. Kostky, kapsáře a podložky vám zašleme na vaši adresu, po obdržení vaší objednávky s adresou doručení. Objednávku můžete učinit v našem e-shopu. Obal není součástí výrobku a kostky, podložky a hračky musí vybalovat dospělá osoba.

Jak se dají kostky skladovat?

Kostky se dají skladovat například naskládané na sebe u zdi, tvoří tak barevnou zeď a je to zároveň dekorace, nebo z nich můžete udělat postel. Z kostek se dají zafixovat I různé druhy nábytku, takže ani nepůsobí dojmem, že jsou uskladněny. Umisťovat by se měly na suché místo.

Jaká je jejich údržba?

Z kostek můžete sejmout obal rozepnutím zipu a ten pak vyprat v pračce na 30°C. Kapsáře se perou celé Menší nečistoty lze odstranit navlhčenou houbičkou.

Je možné se na kostky podívat?

Ano je možné se na ni podívat na naší kontaktní adrese, nebo po domluvě přijedeme a kostky předvedeme. Je třeba schůzku individuálně domluvit.

Za jak dlouho po objednávce je dostaneme?

Kolem 10 dní závisí to na počtu zakázek. Je možné se individuálně domluvit.

Použití kostek, jejich variace, je možné získat někde návod?

Ano, návod na skládání měkkých kostek Tojatoy dodáváme ke kostkám.

Máte osvědčení o nezávadnosti látek?

Ano, máme certifikáty o nezávadnosti látek k vidění na : www.tojatoy.cz/certifikaty.html .Výrobek je vyroben v České republice, materiály mají osvědčení o nezávadnosti. Hračky, kapsáře, podložky a kostky Tojatoy splňují normu o bezpečnosti hraček ČSN EN 71-1.

Kde je možné objednat hračky?

Hračky, kostky a podložky je možné objednat v našem e-shopu: www.tojatoy.cz/e-shop, Nebo mailem: www.tojatoy.cz/kontakt.html

Jaké je použití kostek v dětském pokoji?

Z kostek můžete dělat ohrádky na lezení, když je dítě malé a batolí se. Pak když se začíná učit chodit můžete dělat ohrádky na chození viz: www.tojatoy.cz/velka.sada.html . Děti od tří let mohou z kostek stavět překážkové dráhy, domečky, bunkry: www.tojatoy.cz/kostky.html a hrát hry www.tojatoy.cz/hry.html. V pozdějším věku, když už si moc nehrají se z kostek dá udělat pohovka, křeslo, nebo postel či knohovna, ale možná vás napadne ještě něco. Stavebnice roste s dítětem, nezestárne a tak je možené ji využít v interiéru různým způsobem a?do dospělosti dět?

Co na kostky říkají odborníci- designeři, bytoví architekti?

Jasné čisté barvy kostek a jejich tvar, který umožňuje spoustu variant skládání velkou měrou rozvíjí dětskou kreativitu. Děti mohou vymýšlet stavby, které jim daný materiál umožňuje. Tím se zajímají o prostor kolem sebe a jeho řešení. Přemýšlejí nad řazením hmoty, umístěním otvorů ve stavbě atd. Tímto se jim rozšiřují obzory v náhledu na svět a řešení otázek.

V čem spočívá psychologický přesah kostek?

Měkké tvary působí na dětskou psychiku uklidňujícím dojmem. Barvy jsou optimistické, vyvolávají dobrou náladu.

Didaktické využití kostek a podložek?

Na kostkách je možno cvičit poznávání čísel a písmen při jejich stavění, dále u hraní divadla se rozvíjí u dětí spolupráce a kreativita, veřejný projev více na: www.tojatoy.cz/hry.html . Při procházení bludištěm a vedení jednoho dítěte druhým se rozvíjí sociální cítění, pomoc druhému atd. Při hře na obchody mají děti spolu komunikovat, vytvářet situace, přemýšlet o nich.

Proč je na kostkách taková barevnost?

Kostky můžete stavět ve variacích teplých barev a nebo studených a tak dětem vysvětlovat, které barvy to jsou. Sledovat jak barevnost promění výsledný dojem ze stavby.

Proč je v sadě ?zrovna takový počet kostek?

Počet kostek ve velké a malé sadě - je uzpůsobený tomu, aby se z nich dalo postavit co nejvíce objektů, her a nábytku.
fekar.com
kontakt
e-shop
webdesign petra
výroba maskotů na zakázku      cestovní kancelář TINA      sochař Miloslav Fekar      dramaturg Vladimír Fekar      výtvarnice Petra Fekarová